Предмет: Химия,
автор: Аноним
Обери масу кальцій силікату CaSiO3 , хімічна кількість якого дорівнює 28 моль.
116
3248
1624
3263
помогите пожалуйста
Ответы
Автор ответа:
0
M (CaSiO3) = 116 г/моль
m = n × M = 28 × 116 = 3248 г
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: NastyaPushkina
Предмет: Биология,
автор: плизф
Предмет: Русский язык,
автор: grihaed
Предмет: ОБЖ,
автор: aymurzaem