Предмет: Химия, автор: Аноним

Визнач хімічну кількість сульфур(VI) оксиду SO3, маса якого дорівнює 1280 г.

У відповіді запиши ціле число. Наприклад: 12.

Відповідь: ν(SO3) =
моль.
помогите пж пж ​

Ответы

Автор ответа: RASSPUTIN
1

M (SO3) = 32 + 16 × 3 = 80 г/моль

ν = m / M = 1280 / 80 = 16 моль

Відповідь: ν (SO4) = 16 моль.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: mikemurashko
Предмет: Математика, автор: OlgaLi21
Предмет: Алгебра, автор: MiSkY17