Предмет: Физика,
автор: brawlgerman228228
РЕШЕНИЕ НУЖНО!!!!! ВСЕ РОЗПИСАНО!!!!!!! 35 БАЛЛОВ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
==Брусок, маса якого дорівнює 400 г, притискають до вертикальної стіни
(див. рис.). Коефіцієнт тертя між стіною та бруском – 0,2. Яку
мінімальну горизонтальну силу слід прикласти до бруска, щоб він був
нерухомим?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
20 H
Объяснение:
m=0.4 кг μ=0,2 N=?
===
m*g=μ*N
N=m*g/μ=0.4*10/0.2=20 H
===================
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: LonaHaruno1
Предмет: Русский язык,
автор: eugeniyaskuba
Предмет: Алгебра,
автор: 186нг
Предмет: Алгебра,
автор: ЛизаШустова2003
Предмет: Литература,
автор: leraomelcenko