Предмет: Химия,
автор: lizokkkk34
Скільки молей містить цинк масою 32,5 г?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:n = m/M ; n = 32,5/66= 0,49(24)
Пояснення:
Автор ответа:
1
Ответ: 2 моль
Объяснение:
n=M/m=65г/моль/32,5г=2 моль
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: helenass
Предмет: Литература,
автор: olgakomolova
Предмет: Музыка,
автор: Ярик2251
Предмет: Алгебра,
автор: Hrevenkina2018