Предмет: Химия,
автор: timohafan2018
Даю 50 балов! Який об'єм вуглекислого газу потрапляє в атмосферу при згоранні 11.2 л бензину, формула якого С8Н18?( відповідь округліть до цілого числа)
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
дано
V(C8H18) = 11.2 L
----------------------
V(CO2) - ?
2C8H18+25O2-->16CO2+18H2O
n(C8H18) = V(C8H18) / Vm = 11.2 / 22.4 = 0.5 mol
2n(C8H18) = 16 n(CO2)
n(CO2) = 0.5 * 16 / 2 = 4 mol
V(CO2) = n*Vm = 4 * 22.4 = 89.6 L
ответ 89.6 л
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: artemkushnarev
Предмет: Алгебра,
автор: Pyatak708
Предмет: Алгебра,
автор: ЕлизаветаКазанкина
Предмет: Математика,
автор: kartabaeva80
Предмет: Математика,
автор: КоляRuss