Предмет: Химия,
автор: p053227
Обчислити масу та об'єм 3,01 - 1023 молекул Карбону(II) оксиду
1)22,4л 28г
2)11.2л 28г
3)22 4л 14r
4)11,2л 14г
????
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
4)
Объяснение:
n(CO)=N(CO)/Na=3,01*10(23)/6,02*10(23)=0,5 моль
m(CO)=n*M=0,5* 28=14 г
V(O2)=n*Vm=0,5*22,4=11,2 л
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: Nastyakharabara
Предмет: Алгебра,
автор: gtima
Предмет: Русский язык,
автор: VSKHHolmes41928
Предмет: История,
автор: задрот28