Предмет: Физика, автор: jshusjv

Тапсырма.
1). I=10А ток t=10 мин. уақытта тасымалдайтын заряд неге тең?

2). Өткізгіштен 24Кл заряд 16с ішінде өтеді. Ток күші неге тең?​

Ответы

Автор ответа: meruertursumkan
16

Ответ:

Объяснение:

1)I=q/t

q=It=10×(10×60)=6000Кл

2)I=q/t=24/16=1.5A

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: martynovsav
Предмет: География, автор: vladisla612