Предмет: Физика, автор: sn8164522

На скiльки зменшиться довжина пружини, якщо її стискають з силою 30Н.? Жорсткiсть пружини 300Н/м.

Ответы

Автор ответа: blesinanyaghaloba
1

Ответ:

0.1м

Объяснение:

F=30H

k=300H/м

х=?

x=k÷F; x=300÷30=0.1м

Похожие вопросы