Предмет: Физика, автор: MrBabyin

28 баллов Помогите решить СРОЧНО
Який розмір матиме 20 м ракета, що віддаляється від Землі та рухається зі швидкістю 2,4×10^8 м/с.

Ответы

Автор ответа: vvbarashkovsky
3

Ответ:

Объяснение:

дано Lo=20м

V=2,4*10^8 м/с=0,8*С

L- ?

L=Lo√(1-V²/C²)=20*√(1-0,64)=12м

=========

ответ L=12 м

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: зайчик11
Предмет: Математика, автор: Аноним