Предмет: Химия, автор: matik0garus

Визначте об'єм і кількість молекул у 0,5 моль водню?

Ответы

Автор ответа: svetka1574
2

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(H2) = 0,5 моль

Vm=22,4 л/моль

Na=6,02*10²³ 1/молекул

Найти

V(H2)

N(H2)

V(H2) = Vm *n = 22,4 * 0,5 = 11,2 л

N(H2) = Na *n = 6,02*10²³ * 0,5 = 3,01*10²³ молекул

Похожие вопросы