Предмет: Физика,
автор: vikasuhovaya
Об’єм зливка металу 50 см3, а його маса 365 г. Знайдіть густину цього металу. Який метал має таку густину? *
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
ро=m/v
ро=365/50=7.3(г/см^3)
Автор ответа:
1
Ответ:
7,3 г/см³ Олово
Объяснение:
V=50 см³ m=365 г p=?
===
m=p*V
p=m/V=365/50=7.3 г/см³ (7300 кг/м³)
=======================
LordLuntik:
Можете пожалуйста помочь мне, с этим же предметом?
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: малышечкамал
Предмет: Математика,
автор: VSKHHolmes41928
Предмет: Русский язык,
автор: slastina02
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: Ника0900