Предмет: География,
автор: sofiazp26197
Атмосферний тиск біля поверхні землі складає 730 мм рт.ст. Визначте,
який тиск буде при піднятті в гори на висоту 2000 метрів
ПРОШУ ПОМОГИТЕ
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
З підняттям на 100 метрів тиск зменшується на 10 мм. рт. ст., отже (2000/100)*10=20*10=200
730-200=530мм.рт.ст
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: islangiriev
Предмет: Математика,
автор: okb85
Предмет: Математика,
автор: egernator
Предмет: Литература,
автор: nicefrog