Предмет: Физика, автор: hordiikoyana

дошка масою 20 кг лежить спираючись краями на дві підставки. з якимм силами діятиме дошка на підставки якщо на неї поставити відро масою 15 кг на відстані , що дорівнює 1/5 довжини дожки від середини​.
відповідь має бути 145 і 205

Ответы

Автор ответа: basicljne007
0

Момент з боку довгого кінця

M₂ = 2/3mg*l/3

Момент з боку короткого кінця

M₁ = 1/3mg*l/6+F*l/3

Дошка в рівновазі, моменти рівні

1/3mg*l/6+F*l/3 = 2/3mg*l/3

1/6mg+F = 2/3mg

F = 2/3mg-1/6mg = 3/6mg = 3/6*20*9,8 = 10*9,8 = 98 H


hordiikoyana: это неверный ответ...
basicljne007: тогда я не так прочитал
Автор ответа: avocado7081
0

Ответ:

короче, фотку чекай

Объяснение:

ок да?

Приложения:

basicljne007: лол у меня тоже самое
hordiikoyana: так нам сказали ответы какие будут...
hordiikoyana: и они 145 и 205
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: ктото2
Предмет: Алгебра, автор: АняБелЛ