Предмет: Физика,
автор: nonameokay
На прямий провідник довжиною 1 м, який розташований
перпендикулярно лініям магнітної індукції поля, значення якої 30 мТл, діє
сила 0,27 Н. Визначте силу струму в провіднику.
Ответы
Автор ответа:
12
Ответ:
9 A
Объяснение:
L=1 м B=0.03 Тл F=0.27 H α=90° I=?
===
F=I*B*L*sinα (sinα=1)
I=F/(B*L)=0.27/(0.03*1)=9 A
=======================
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: Ашот123321
Предмет: История,
автор: dimash01
Предмет: География,
автор: Omarova87
Предмет: Физика,
автор: daser5nagibator
Предмет: История,
автор: KaterinaInkina