Предмет: Физика, автор: annakashlevskaja

Два позитивних заряди 1 і 2 нКл знаходяться на відстані 2 см один від
одного. З якою силою вони відштовхуються один від одного?
закон Кулона.

Ответы

Автор ответа: DedStar
83

Ответ:

Объяснение:

Дано:

q₁ = 1 нКл = 1·10⁻⁹ Кл

q₁ = 2 нКл = 2·10⁻⁹ Кл

r = 2 см = 2·10⁻² м

_________________

F - ?

F = k·q₁·q₂ / r²

F = 9·10⁹·1·10⁻⁹·2·10⁻⁹ / (2·10⁻²)² ≈ 45·10⁻⁶ Н    или   45 мкН

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Милана1411
Предмет: Математика, автор: dolgopolov444
Предмет: Биология, автор: mineroma50Romaaa