Предмет: Физика,
автор: vasgurskij
Знайти густину сплаву, що складається із
60см3 цинку і 120 см3 заліза. Відповідь
подати у кг/м3 (4 б.)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
приблизно 8,37 г/см³
Объяснение:
густина за формулою
p=m/V
знайдемо об'єм цинку та міді
V=m/p
густина цинку за таблицею 7,14 г/см³
густина міді за таблицею 8,93 г/см³
Vц=120/7,14=16,8 см³ приблизно
Vм=320/8,93=35,8 см³ приблизно
об'єм сплаву
V=Vц+Vм
V=16,8+35,8=52,6 см³ приблизно
маса сплаву
m=mц+mм
m=120+320=440 г
густина сплаву
p=440/52,6=8,37 г/см³ приблизно
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: bagdad92
Предмет: Биология,
автор: alenkii2507
Предмет: Русский язык,
автор: katerina2014yan
Предмет: Математика,
автор: Shepa18
Предмет: Математика,
автор: МсРенди