Предмет: Химия,
автор: sonechko83
Який об’єм за нормальних умов займуть 2,408•1023 молекул хлору?
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
Объяснение:
n(Cl2) = N(Cl2) / Na = 2,408 *10²³ / 6,02*10²³ =0,4 моль
V(Cl2) = Vm *n = 22,4 л/моль * 0,4 моль = 8,96 л
nika19062006:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: marinachernoly
Предмет: Физика,
автор: miruzaeva
Предмет: Русский язык,
автор: angelokvas2002
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: pedormazafaka