Предмет: Химия,
автор: Simon1234567890
Маса алкану об'ємом 1л становить 1,964 масова частка Карбону -81,82 %. Виведіть молекулярну формулу сполуки. Дайте їй назву та укажіть до якого гомологічного ряду вона належить .
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Відомо: ρ(C2H2n+2)=1,964 г/л
Знайти: формулу CnH2n+2-?
Розв'язування
M(CnH2n+2)=ρ(C2H2n+2)•VM=1,964 г/л • 22,4 л/моль=44 г/моль, тому
Mr(CnH2n+2)=44
Mr(CnH2n+2)=n•Ar(C)+(2n+2)•Ar(H)=12n+2n+2=14n+2
Прирівняємо обидві частини, отримаємо алгебраїчне рівняння:
14n+2=44, звідси n=(44-2):14=3
Відповідь: С3Н8, пропан
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: yulialog16
Предмет: Алгебра,
автор: zhenyamitkin20
Предмет: Физика,
автор: хорошая3
Предмет: Физика,
автор: warwara5990
Предмет: Алгебра,
автор: даха85