Предмет: Химия, автор: shapikjr

Встановіть хімічну формулу оксиду сульфуру, якщо густина цього газу вдвічі більша за густину кисню.


Розрахуйте масу води, в якій міститься 1,204 * 10*23 атомів Гідрогену. *

Ответы

Автор ответа: anna171770
5

Ответ:

Объяснение:

1. Густина газу:

D= M(x) / M(O2)

Звідси молярна маса сульфур оксиду:

М(х) = D×M(O2) = 2×32= 64

Отже, оксид - SO2

2. Знайдемо кількість речовини гідрогену:

n= N/Na = 1,204 * 10*23 ÷ 6,02*10*23 = 0,2 моль

Знайдемо масу гідрогену:

m = n×M = 0,2 моль × 2 = 0,4 грам

Похожие вопросы