Предмет: Физика,
автор: YuliaFesun12
Будь ласка фізика 7 клас Даю 20 балів
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
знайдемо об'єм однієї цеглини
V = a*b*c
V = 24*12*6 = 1728 см³
1728 см³ = 0,001728 м³
знайдемо масу за густиною та об'ємом
m = p*V
m = 1600*0,001728 = 2,7648 кг
2,7648*200 = 552,96 кг
потрібен автомобіль вантажопідйомність більш ніж 552,96 кг
YuliaFesun12:
Дякую ВЕЛИКЕ!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: nastyyy54
Предмет: Русский язык,
автор: asddgy
Предмет: Другие предметы,
автор: vitturbo
Предмет: Литература,
автор: venera8282
Предмет: Математика,
автор: 1975koryun