Предмет: Химия,
автор: ssovyshkka
Вуглеводень ряду алканів має відносну густину пари за повітрям 2,483. Визначте молекулярну формулу вуглеводню.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Пояснення:
D/ пов =2,483
алкан
____________
CxHy - ?
Mr (CxHy) = D * Mr(пов) = 2,483 * 29 г/ моль = 72
Розв'язуємо за загальною формулою алканів
CnH2n+2 = 72
12n + 2n + 2 = 72
14n = 70
n = 70 / 14 = 5 (підставляємо у загальну формулу алканів і отримаємо)
C5H12 - пентан
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: muminova2005
Предмет: Алгебра,
автор: висилёка
Предмет: Английский язык,
автор: Nazira2002
Предмет: Литература,
автор: kokote2
Предмет: Математика,
автор: ната1191