Предмет: Химия,
автор: rewomber2016
Визначте кількість речовини сульфур (IV) оксиду масою 256 г.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(SO2)=256 г
n(SO2)-?
Розв*язок:
n=m/M
M(SO2)=32+2×16=64г/моль
n(SO2)=256г /64г/моль=4 моль
Відповідь: n(SO2)=4 моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: milenka57
Предмет: История,
автор: олеежик
Предмет: Математика,
автор: Pendellchek
Предмет: Алгебра,
автор: ulianikolenko121
Предмет: Алгебра,
автор: pppandasss