У чому суть житлової проблеми в СРСР та УРСР?
Ответы
Ответ:
UA / RU
ЖИТЛОВА ПРОБЛЕМА — ОГОЛЕНИЙ НЕРВ СУСПІЛЬСТВА
Попри те, що в колишньому Радянському Союзі житлова проблема була однією з найгостріших, житла в тій, уже не існуючій країні будувалося багато...
Автор: Василь Кравченко
20 вересня 2002, 00:00
Попри те, що в колишньому Радянському Союзі житлова проблема була однією з найгостріших, житла в тій, уже не існуючій країні будувалося багато. З цією метою витрачалися величезні бюджетні кошти. Однак і тоді житла всім не вистачало, низькою була його якість. СРСР поступався багатьом розвиненим країнам за забезпеченістю середньостатистичного громадянина житловою площею. Вона була в три-чотири рази менша, ніж у розвинених країнах Європи, Америки, Японії, хоча там держава і не виділяла таких великих коштів на будівництво в цій сфері.
За минуле десятиліття в Україні відбулися кардинальні зміни в житловому секторі, пов’язані з переходом країни на ринкові умови господарювання. Держава перестала бути основним гравцем на ринку житла. Вихід держави з цього ринку, на жаль, не компенсувався своєчасним створенням нових механізмів залучення коштів у житлове будівництво, що успішно діють у країнах Заходу. Ідеться насамперед про іпотечне кредитування будівництва житла. Тобто про систему, яка дозволяє кожному громадянинові з середніми доходами отримати в банку або іншій фінансово-кредитній установі кредит, купити за нього квартиру, заодно використовуючи цю квартиру як заставу. При такій системі громадянин, отримуючи стабільні доходи протягом 10—30 років, успішно розраховується з боргами і стає повноправним власником купленої в кредит квартири.
Объяснение:
это всё что я могу сказать