Предмет: Химия,
автор: koteykot664
Який обєм за нормальниш умов займає вуглекислий газ масою 4.4г
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(CO2)=4,4 г
V(CO2)-?
M(CO2)=44 г/моль
m=n×M ⇒n=m/M
n(CO2)=4,4 /44=0,1 (моль)
V=n×Vm , Vm=22,4 л/моль
V(CO2)=0,1×22,4=2,24 (л)
Ответ: V(CO2)=2,24 л
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: ananasgorn
Предмет: Математика,
автор: Milana111111111
Предмет: Химия,
автор: albinaurish
Предмет: Алгебра,
автор: дарья2000002
Предмет: Алгебра,
автор: hoholl1ph