Предмет: Физика,
автор: katerinaskripnik05
ДОПОМОЖІТЬ
при температурі 18°C об'єм газу становить 8 м³. Який об'єм займатиме газ при температурі 37 °C? тиск сталий
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
8,52 м³
Объяснение:
T1=291 K T2=310 K V1=8 м³ V2=?
===
p=const
V1/T1=V2/T2
V2=V1*T2/T1=8*310/291=8.52 м³
============================
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: anastas15
Предмет: Русский язык,
автор: lubasergeeva73
Предмет: Литература,
автор: bww2401
Предмет: Математика,
автор: Загадака
Предмет: Математика,
автор: Maripolaretasa