Предмет: Химия,
автор: violetasinkaruk46
СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!! Яка кількість речовини становить 5.6л. (н.у) Водню?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 0,25 моль .
Объяснение:
n=V/Vm
n=5,6/22.4=0,25 моль.
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано
V(H2)=5,6 л
Vm=22,4 л/моль
Найти
n(H2)
n(H2) = V(H2) / Vm = 5,6 л / 22,4 л/моль =0,25 моль
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: AnatolyCup
Предмет: Биология,
автор: lordbilijhiuho9
Предмет: Математика,
автор: veronika3011200
Предмет: Химия,
автор: yakov21
Предмет: Биология,
автор: Katenok0930