Предмет: Физика,
автор: asfasfasgfff
Вухо людини здатне сприймати звукові коливання з частотою від 16 до 20000 Гц. Який діапозон довжин звукових хвиль здатна сприймати людина при швидкості звуку 340 м/с
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
Объяснение:
дано v1=16 Гц
v2=20 000 Гц
V=340 м/с
λ- ?
V=λ*ν
λ1=340/16=21.25 м
λ2=V/ν2=340/200 000=1,7 мм
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: leshastoliarov
Предмет: Английский язык,
автор: Оксана55551
Предмет: Математика,
автор: toxa020105
Предмет: Математика,
автор: vadimkor06