Предмет: Математика,
автор: purloedik
За 3 кг яблук заплатили 24 грн. Скільки коштують 7 кг таких яблук?
NNN2004:
54 ГРН
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
24:3=8 (кг)
8*7=56 (грн)
відповідь: 56 грн
Покрокове пояснення:
Автор ответа:
2
Ответ:
24:3= 8 (грн) - за 1 кг яблук
8*7=56(грн) - за 7 кг яблук
Відповідь: 56 грн
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: 25421K
Предмет: Математика,
автор: sult884
Предмет: Алгебра,
автор: homework05
Предмет: Математика,
автор: Magma11
Предмет: Геометрия,
автор: aziz20021997