Предмет: Химия,
автор: funnilin
Визначити об’єм сірководню (н.у.), що відповідає кількості речовини – 3 моль.
Ответы
Автор ответа:
1
Дано :
n H₂S = 3 моль
V - ?
Решение :
V H₂S = nVm = 3 * 22,4 = 67,2 л
Ответ : 67,2 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sogirat1
Предмет: Литература,
автор: ELRICBORNIBLOOD
Предмет: Математика,
автор: dashagreshneva
Предмет: Математика,
автор: komrit
Предмет: Химия,
автор: AnnaSheridan31