Предмет: Химия, автор: GodziTVlaus

розрахуйте молярну масу Речовени А, якщо відомо, що 0,2 моль її мають масу 24 г​

Ответы

Автор ответа: liza2004che
2

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ν=0,2моль

m=24г

M-?

M=m/ν=24г/ 0,2моль=120 г/моль

Відповідь: 120 г/моль молярна маса речовени А.

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: glebmaniuk