Предмет: Физика, автор: bkujxkvgslni

Визначте швидкість поширення світла в алмазі воді бензині

Ответы

Автор ответа: taelashine
15

Ответ:

Дано:                                            

n(алмаз)=2,42

n(води)= 1,33                    

n(бензину)=1,50

Знайти:

v(a)-? v(в)-? v(б)-?

Розв`язування:

n=c/v

c=3*10^8 м/с- швидкість світла у вакуумі;

n=c/v => v=c/n

v(a)= 3*10^8/ 2.42 =1.24*10^8 м/с

v(в)=3*10^8/ 1.33 = 2.25*10^8 м/с

v(б)=3*10^8/ 1.50 = 2*10^8 м/с

                                                     

Похожие вопросы