Предмет: Другие предметы, автор: baidova59

Об'єм залізничної цистерни дорівнює 30 м. Скільки тонн нафти пе-
ревезе дотяг із 50 таких цистерн?
Пожалуйста помогите​

Ответы

Автор ответа: alonazasadnuk
11

Відповідь:

Пояснення:

решение

в = 50*30 = 1500 м3

м = 1500*800 = 1 200 000 кг = 1200 т

ответ 1200 т

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: фатима235