Предмет: Химия, автор: pshyraeva1806

В кімнаті міститься 2,77 • 10²⁶ молекул кисню. Визначте кількість речовини кисню​

Ответы

Автор ответа: svetka1574
5

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(O2) = 2,77 *10²⁶ молекул

Na =6,02*10²³ 1/молекул

Найти

n(O2)

n(O2) = N(O2) / Na = 2,77*10²⁶ / 6,02*10²³ =460 моль

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Karina03741