Предмет: Физика, автор: dkrulikovskiy

маємо два бруски однакового об'єму. Виготовленні з алюмінію та міді. Маса алюмінівого бруска дорівнює 500 грам. Визначте масу мідного бруска
Помогите пожалуйста. ОЧЕНЬ СРОЧНО

Ответы

Автор ответа: 555ai555
1

Ответ:

Объяснение:

р1 = 8900 кг/м^3   плотность меди

р2 = 2700 кг/м^3   плотность алюминия

V1=V2

m2 = 500г = 0,5 кг.

m1 = ?

V1 = V2 = m2/p2

m1 = p1 * m2 / p2 = 8900*0.5 / 2700 = 1.648 кг = 1648 грамм

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: nastace2005
Предмет: Русский язык, автор: таnya85
Предмет: Математика, автор: Selivanova031