Предмет: Физика, автор: Olga00001

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ФИЗИКА

Приложения:

Ответы

Автор ответа: webmoneyru1996
1

Ответ: 1,5 см

Объяснение:

Розв’язання:

m = 200г = 0,2 кг

k = 40Н / м

μ = 0,3

Δх -?

Рішення:

Оскільки брусок розташований на горизонтальній поверхні, сила реакції опори дорівнює силі тяжіння бруска.

N = Fтяж = mg

N = 0,2 кг * 10 м / с ^ 2 = 2Н

F тр. = Μ * N

F тр = 0,3 * 2Н = 0,6Н

Fупр. = kΔх

Δх = F / k

Δх = 0,6Н / 40Н / м = 0,015м = 1,5 см.

Відповідь: 1,5 см

(F пружності = F тертя за першим законом Ньютона - якщо тіло рухається рівномірно, то сили або не діють на тіло, або вони взаємно компенсовані.)

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: lestnica12
Предмет: Математика, автор: ФЕТЮНЯ