Предмет: Химия, автор: tanyabordyuh

Обчисліть об'єм 33,6 л водню за нормальних умов, СРОЧНО ! ​


svetka1574: Проверь правильность написания задачи
tanyabordyuh: Хімічна кількість водню, об'єм якого за нормальних умов складає 33,6 л
tanyabordyuh: Відповідь хімічна кількість водню = ? моль

Ответы

Автор ответа: svetka1574
1

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(H2) = 33,6 л

Vm=22,4 л/моль

Найти

n(H2)

n(H2) = V(H2) / Vm = 33,6 / 22,4 =1,5 моль

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: nastya369081