Предмет: Химия,
автор: illiashyma
Обчислити кількість атомів, які містяться у воді кількістю 8 моль
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано: ν(Н2О)=8 моль
N(H2O)-?
N=ν×Na , Na=6,02×10²³ моль⁻¹
N(H2O)=8 моль×6,02×10²³ моль⁻¹=48,16×10²³=4,8×10²⁴ атомів
Відповідь: 4,8×10²⁴ атомів
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: MarianaRojkova
Предмет: Английский язык,
автор: sonne65
Предмет: Математика,
автор: alsycomm
Предмет: Математика,
автор: сссссссссм4
Предмет: Математика,
автор: CyJLTaN