Предмет: Химия,
автор: Artem1244555
Знайти об'єм H2 , якщо маса C3H8O3 =6,9 г (через рівняння 2c3h8o3+6NA=2C3H8O3+3H2
Допоможіть , даю 40 б
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
дано
m(C3H8O3) = 6.9 g
----------------------
V(H2) -?
2C3H5(OH)3 + 6Na-->2C3H5(ONa)3 + 3H2
M(C3H5(OH)3)) = 92 g/mol
n(C3H5(OH)3)) = m(C3H5(OH)3)) / M(C3H5(OH)3)) = 6.9 / 92 = 0.075 mol
2n(C3H5(OH)3)) = 3n(H2)
n(H2) = 0.075 * 2 / 3 = 0.05 mol
V(H2) = n(H2) * Vm = 0.05 * 22.4 = 1.12 L
ответ 1.12 л
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: мамуля1983
Предмет: Русский язык,
автор: danilkorol03
Предмет: Информатика,
автор: lenka9prosto
Предмет: География,
автор: Полина174111
Предмет: Литература,
автор: Ярик1111110