Предмет: Химия,
автор: kaliwodmargarita
Обчисліть масу порції К2 SO4, кількістю речовини 2,5 моль.
Срочно допоможіть!!!!
13 балів дам
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
435 г
Объяснение:
Дано:
ν(K2SO4)=2,5 моль
m(K2SO4)-?
Розв*язок:
m=ν×M
M(K2SO4)=2×39+32+4×16=174г/моль
m(K2SO4)=2,5 моль×174 г/моль=435 г
Автор ответа:
1
Ответ:
435 г
Объяснение:
1. ν= - головна формула. З неї випливає, що
2. m= ν * M
Молярну масу знаходимо за таблицею ( 174 г/моль)
Отже, m= 2.5 моль * 174 г/моль= 435 г.
Відповідь: 435 г.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: gziryandiana
Предмет: Математика,
автор: Анзорчик1
Предмет: Другие предметы,
автор: Кошка451
Предмет: Алгебра,
автор: Łųçů