Предмет: Химия,
автор: nonef2007
Обчисліть масові частки елементів у метані Сh4
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
M(CH4) = 12 + 1 · 4 = 16 г/моль
w(C) = 12/18 · 100% ≈ 66,7%
w(H) = 6/18 · 100% ≈ 33,3%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Рус02
Предмет: Русский язык,
автор: MrClade
Предмет: Биология,
автор: nikita23092005
Предмет: Биология,
автор: KoMuNa1234321
Предмет: Математика,
автор: glebagafonow20