Предмет: Физика, автор: Аноним

Визначте, яка частина від початкової кількості радіоактивних атомів розпадеться за час, що дорівнюе двом періодам піврозпаду.​

Ответы

Автор ответа: albinagalkina935
18

Ответ:

N=N0/2^(t/T)

N/NO=1/2^(t/T)=1/2^(2*T/T)=1/4

не распадется 1/4часть, или 25%

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: Olga1864
Предмет: Литература, автор: krisssstina2