Предмет: Химия, автор: maximboklach90

Задача: визначити кiлькiсть речовини, в якій міститься 18*10²⁴ атомів Феруму

Ответы

Автор ответа: svetka1574
1

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(Fe) = 18*10²⁴ атомов

Na = 6,02*10²³

Найти

n(Fe)

n(Fe) = N(Fe) / Na = 18*10²⁴ / 6,02*10²³ = 30 моль

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kuka31
Предмет: Геометрия, автор: 1agbdlcid