Предмет: Физика, автор: Аноним

. Стальна деталь машини має масу 3,9 кг. Визначте об’єм деталі.
4. Перкладіть в кг/м3 1,6 г/см3 10,5 г/см3 0,9 г/см3
Перекладіть в г/см3 400 кг/м3 2600 кг/м3 19300 кг/м3
5. Чавунна куля об’ємом 200 см3 має масу 1,4 кг. Суцільна ця куля чи порожниста? Якщо порожниста, то знайдіть об’єм порожнини.

Ответы

Автор ответа: Аноним
0

Ответ:

3.V= m/p

=3.9/7800=0,0005‬m^3=500cm^3

4. просто домножуємо на 1000 :

1600

10500

900

просто домножуємо на 0,001

0,4

2,6

19,3

5,  1,4кг=1400г

густина 1400/200=7 г/см^3

Ця куля не порожниста

Объяснение:

поставь коронку и спасибо пжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Мария236917