Предмет: Физика,
автор: Rasteful228
Визначити силу пружності, що діє на пружину жорсткістю 500 Н/ м, якщо вона видовжилась на 10 см розписанти через дано
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
k = 500 H/м
∆L = 10 см = 0,1 м
_________
Fупр - ?
Решение:
По закону Гука:
Fупр = k * ΔL
Fупр = 500 * 0,1 = 50 Н
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: genri001
Предмет: Математика,
автор: андрей1985
Предмет: Математика,
автор: kamaletdinovas
Предмет: Математика,
автор: ilyapopik
Предмет: Алгебра,
автор: Даскнуар