Предмет: Физика,
автор: zan163563
физика
помогите пожалуйста
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:1) сосна суха тому що кубика= 0,44 г/см3
2)у дизельного палива густина =840кг/см3 тому, v=84:840=01м3=0.0001л
3)а)p(літера ро)=18:0,02=900
б)v=140:0,7=200см3
в) m=10:0,025=400кг
Вродь так
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: nastenikakiseleva
Предмет: Математика,
автор: 48АленА84
Предмет: Математика,
автор: shaiko80
Предмет: Математика,
автор: vdorzhu