Предмет: Химия,
автор: polzovatelmeizu77
ОБЧИСЛИТИ КІЛЬКІСТЬ МОЛЕКУЛ ТА АТОМІВ, ЩО МІСТИТЬСЯ В 89,6 Л КИСНЮ ПРИ НОРМАЛЬНИХ УМОВАХ.
Ответы
Автор ответа:
11
Ответ:
Дано:
V(O2)=89,6 л N= NA∙V/22,4
Nмол.(О2)=6,02 моль-1·89,6л/22,4 л/моль=24,08·1023
Nмол.-?, Nатомів-? Nатомів(О)=2· Nмол.(О2)=2·24,08·1023=48,16·1023
Відповідь: 24,08·1023 молекул; 48,16·1023 атомів.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: dariavasiljewa
Предмет: Химия,
автор: Olechk1
Предмет: Математика,
автор: vsd72
Предмет: Алгебра,
автор: hapbiba14
Предмет: Математика,
автор: lenku885