Предмет: Химия, автор: v8i5p4go7s

очень нужно, помогите!!! с полным ответом!!!
Унаслідок нітрування бензену, що утворився дегідруванням гексану масою 129 г, добули нітробензен. Обчисліть його масу. ответ 184,5 г;

Ответы

Автор ответа: bnddnina
11

Відповідь:

Пояснення:

n(C6H14) = m((C6H14) /  Mr((C6H14) - 129 г / 86 г/ моль =  1,5 моль

Складаємо стехеометричну схему перетворень

C6H14 --C6H6 --C6H5NO2

гексан - бензен - нітробензен

Mr(C6H5NO2) = 123 г/ моль

m(C6H5NO2) = 1,5  моль * 123 г/ моль = 184, 5 г


v8i5p4go7s: как отметить, что ответ лучший?
Похожие вопросы
Предмет: Экономика, автор: dbvhxnbcvhj
Предмет: Математика, автор: Дарья99911
Предмет: Математика, автор: heavins