Предмет: Химия,
автор: tftftd45
Задачі: визначи масову частку кожного хім. елементу в сполуках
а)СН3СООН
б)СН3-О-СН3
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Mr(CH3COOH) = 12*2 + 1*4 + 16*2 = 60
W(C) = Ar(C) *n / Mr(CH3COOH) *100% = 12*2 / 60 *100% = 40%
W(H) = Ar(H) *n / Mr(CH3COOH) *100% =1*4 / 60 *100% =7%
W(O) = Ar(O) *n / Mr(CH3COOH) *100% = 16*2 / 60 *100% =53%
Mr(CH3OCH3) = 12*2 + 1*6 + 16 =46
W(C) = Ar(C) *n / Mr(CH3OCH3) *100% = 12*2 / 46 *100% = 52%
W(H) = Ar(H) *n / Mr(CH3OCH3) *100% = 1*6 / 46 *100% =13%
W(O) = Ar(O) *n / Mr(CH3OCH3) *100% =16*1 / 46 *100% = 35%
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: semmin2014
Предмет: Обществознание,
автор: nikolmalova2004
Предмет: География,
автор: salimbaev2015
Предмет: Химия,
автор: sharypova
Предмет: Литература,
автор: LeraFox21