Предмет: Химия,
автор: AnnaSemenchenk0
0,2 моль киснюО2 містить атомів оксигену
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
N(O2)=n(O2)×Na
Na=6,02×10²³моль⁻¹
N(O2)=0,2×6,02×10²³=1,2×10²³
Відповідь: 0,2 моль кисню містить 1,2×10²³ атомів оксигену
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: kris9009
Предмет: Английский язык,
автор: Иришми
Предмет: Алгебра,
автор: 556143a
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: ngazaryan