Предмет: Химия,
автор: sasukeuhixa14
Визначте об'єм газу, що місться в 6 г водню.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:V(H2) = Vm*n
n=m/M
М(Н2) = 2 г/моль
n(H2) = 6/2 = 3 моль
V(H2) = 22,4*3 = 67,2 л
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: сонечка04042005
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Право,
автор: gnatyukkarina
Предмет: Литература,
автор: яшнара21
Предмет: История,
автор: varyagorelova1